ארכיון הבלוג
בלוג קטגוריות
תגובות אחרונות
אין תגובה
חיפוש בבלוג

בחירת סוג שרת המתאים לעסק

פורסם בתאריך27-09-2019 ע"י

 

בחירת סוג שרת המתאים לעסק יכולה להיות משימה שיכולה לגזול זמן רב זמן. באיזו מערכת הפעלה אתה משתמש? באיזו מערכת יש את קלות השימוש והביטחון שאתה דורש ובטוח בהם באמצעות היישומים הדרושים לך בכדי לשמור על העסק שלך פרודוקטיבי ומחובר? האם ללכת על שרת פיזי במשרד או שרת וירטואלי בענן ?.

חברות ש- איי.פי מחשבים סייעה להם בייעוץ ובניהול השרתים דואגים לתת יעוץ מקצועי  לפני הצעד המשמעותי שיקבלו עבור העסק שלהם לאחר פגישה עם הלקוח ולאחר שעבדנו עם הלקוח כדי למצוא ולתכנן עפ"י צרכיו את הפתרון האידאלי עבור השרת לבית העסק שלהם, אנו דואגים להעתקת השרת עבורם על כל תכניו, חיבור על המשתמשים, החלת רובד אבטחה וגיבוי און ליין מסודר להמשכיות עסקית.

 

ניטור שרת 24/7

צוות איי.פי מחשבים אחראי גם על ניטור החומרה והתוכנה של השרת שלך בכל יום. אנו מיישמים מדיניות על כל אחד מהשרתים המפקחים באופן רציף אחר ניצול משאבים וזמן פעולה. בכל פעם ששירות קריטי נעצר או שהשרת לא מצליח להתייצב בו, הצוות מאמת את הבעיה ומייחד אותו מייד לאחד באנשי הסיסטם  שלנו לפתרון.

עם צוות ייעודי של צוות תמיכה, אנו מספקים שירות לקוחות מהיר ומותאם אישית וגישה מעשית ייחודית לפתרונות שרתים. כל מה ששרת שלכם זקוק לאפשר ל- איי.פי מחשבים לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה.

לפגישת ייעוץ ללא התחיבות לסקירת מערכת המחשוב הקיימת שלכם והצעת מחיר התקשרו 077-4000179

תפריט

שיתוף